Domov

Sme chovateľská stanica a špecializujeme sa na chov Československých vlčiakov. Momentálne vlastníme jednu sučku tohto plemena – Ember Vikvel wolf a troch psov – Alby Vikvel wolf, Gogo Vikvel wolf, Luk Radov dvor. Odchovali sme jedenásť vrhov. Radi odpovieme na vaše otázky ohľadom našich psíkov, či o plánovanom vrhu mailom alebo správou na Facebooku..   

chovateľská stanica

Chovateľská stanica Vikvel wolf

Sme chovateľská stanica FCI a špecializujeme sa na chov Československých vlčiakov. Momentálne vlastníme dve sučky tohto plemena - Ember Vikvel wolf, Carzia III z Peronówki a dvoch psov - Jasan Kollárov dvor, Gogo Vikvel wolf. Odchovali sme štrnásť vrhov. Radi odpovieme na vaše otázky ohľadom našich psíkov, či o plánovanom vrhu mailom alebo správou na Facebooku..

Chovateľská stanica Vikvel wolf

Sme chovateľská stanica FCI a špecializujeme sa na chov Československých vlčiakov. Momentálne vlastníme dve sučky tohto plemena - Ember Vikvel wolf, Carzia III z Peronówki a troch psov - Jasan Kollárov dvor, Gogo Vikvel wolf, Luk Radov dvor. Odchovali sme dvanásť vrhov. Radi odpovieme na vaše otázky ohľadom našich psíkov, či o plánovanom vrhu mailom alebo správou na Facebooku..